شما اینجا هستید: خانه / اخبار / پیام تسلیت مجمع روحانیون مبارز به مناسبت از دست دادن حجت‌الاسلام واحدی دامغانی در فاجعه منی
پیام تسلیت مجمع روحانیون مبارز به مناسبت از دست دادن حجت‌الاسلام واحدی دامغانی در فاجعه منی

پیام تسلیت مجمع روحانیون مبارز به مناسبت از دست دادن حجت‌الاسلام واحدی دامغانی در فاجعه منی

 خاطره حضور مؤثرشان در جلسات مجمع همیشه بیادماندنى است. حجة الاسلام واحدى عمرش را در آگاهى بخشى دینى سپرى کرد. (مراسم بزرگداشت یکشنبه ۱۹ مهر مسجدنورمیدان فاطمی ساعت ۱۶ تا۱۷:۳۰)

    بسمه تعالى

“وَ مَن یَخرُج مِن بَیته مهاجراً إلى الله ثُمّ یدرکه الموت فقد وقع أجره على الله”

جناب حجة الاسلام و المسلمین حاج شیخ نصرت الله واحدى دامغانى همراه با خیل مهاجران الى الله و در مناى دوست به دیدار معبود خویش شتافت. مجمع روحانیون مبارز در غم تمامى جانباختگان “منا” عمیقا متأثر و داغدار است؛ ولى غم از دست رفتن مرحوم واحدى دامغانى که از اعضاء این مجمع بودند، فراموش نشدنى است.

چراکه خاطره حضور مؤثرشان در جلسات مجمع همیشه بیادماندنى است. حجة الاسلام واحدى عمرش را در آگاهى بخشى دینى سپرى کرد. بویژه در ابعاد سیاسى و اجتماعى همواره در خط و راه حضرت امام خمینى -رضوان الله تعالى علیه- پایدار بود، پس از پیروزى انقلاب اسلامى همواره در سنگرهاى مختلف از محراب هاى نماز جمعه تا تدریس در دانشگاه و تا وزارت کشور، از وظیفه اى که بر عهده داشت شانه خالى نکرد، مجمع روحانیون به تمامى خانواده هاى محترم زائران خانه خدا که در “منا” جان باخته اند، بویژه خانواده محترم مرحوم واحدى، همسر و فرزندان و برادران و خواهران و دیگر بستگان آن عزیز تسلیت مى گوید و براى جان باختگان رحمت و غفران الهى و براى بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت دارد و از تمامى دوستان و آشنایان و علاقمندان درخواست مى کند که در مجلس بزرگداشت آن مرحوم که از طرف خانواده محترم شان برگزار مى شود شرکت فرمایند.

مکان: مسجد نور واقع در میدان فاطمى

زمان: یکشنبه ١٩/٧/٩۴ از ساعت ۴تا ۵/٣٠ بعدازظهر

 

                                                                                                     مجمع روحانیون مبارز

                                                                                          ۱۵/۷/۱۳۹۴

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top