شما اینجا هستید: خانه / اخبار / پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی به مناسبت جان باختن عضو مجمع روحانیون مبارز در فاجعه منی
پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی به مناسبت جان باختن عضو مجمع روحانیون مبارز در فاجعه منی

پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی به مناسبت جان باختن عضو مجمع روحانیون مبارز در فاجعه منی

سیدمحمد خاتمی: این روحانی جلیل‌القدر و منیع‌الطبع که از پیروان راستین امام و از مدافعان جدی آرمانهای اصیل انقلاب بود، امروز در میان ما نیست ولی مطمئن هستم که مشمول عنایت ویژه پروردگار است.

     بسم الله‌الرحمن‌الرحیم

    انالله‌واناالیه راجعون

در فاجعه سهمگین منی هزاران نفر از میهمانان خدا جان باختند و هزاران تن دیگر مجروح و دچار آسیب های سخت جسمی و روحی شدند، و عید امت اسلام به عزا مبدل شد و ایران عزیز نیز که صدها تن از فرزندان خود را از دست داد بطور مضاعف مصیبت زده شد.

بزرگی از طایفه علم و ایمان و خدمتگزار صدیق آئین و انقلاب و دوستدار مردم حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ نصرت‌الله واحدی دامغانی نیز در میان قربانیان مظلوم این فاجعه است، فقدان این عزیز همه ما را ماتم زده کرده است، این روحانی جلیل‌القدر و منیع‌الطبع که از پیروان راستین امام و از مدافعان جدی آرمانهای اصیل انقلاب بود، امروز در میان ما نیست ولی مطمئن هستم که مشمول عنایت ویژه پروردگار است که مهاجران به سوی خود را به پاداش نیکو و ویژه وعده داده است.

این مصیبت را به همه دوستداران فضیلت و خدمتگزاران انقلاب و ایران به ویژه به خانواده معزز و مکرم واحدی و همه بستگان این عزیز سفر کرده تسلیت عرض می کنم و برای این عزیز از درگاه حضرت پروردگار، علو درجات و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی مسألت می‌کنم.

   سید محمد خاتمی

  ۱۴/۷/۱۳۹۴

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top