شما اینجا هستید: خانه / اخبار / مجمع روحانیون مبارز : ملت رشید ایران بار دیگر در روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان با تظاهرات و راهپیمایى در سراسر کشور به نداى یاللمسلمین فلسطینیان ستمدیده و رانده شده از خانه و کاشانه پاسخ مى دهند.
مجمع روحانیون مبارز : ملت رشید ایران بار دیگر در روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان با تظاهرات و راهپیمایى در سراسر کشور به نداى یاللمسلمین فلسطینیان ستمدیده و رانده شده از خانه و کاشانه پاسخ مى دهند.

مجمع روحانیون مبارز : ملت رشید ایران بار دیگر در روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان با تظاهرات و راهپیمایى در سراسر کشور به نداى یاللمسلمین فلسطینیان ستمدیده و رانده شده از خانه و کاشانه پاسخ مى دهند.

بیانیه مجمع روحانیون مبارز به مناسبت روز جهانی قدس ۱۳۹۷
بسمه تعالى
فریاد مردم مظلوم فلسطین در روزها و هفته ها و ماههاى اخیر و خشم و خروش آنان همراه با ابراز تنفر و انزجار از رژیم صهیونیستى غاصب که صدها کشته و مجروح تاکنون بر جا گذاشته نشان روشنى است که فلسطینیان غصب سرزمین خود را نپذیرفته اند و همچنین در پى بازگشت به میهن و خانه و کاشانه خود هستد.
تظاهرات و فریادهاى مظلومانه شهیدان و خانواده هاى آنان در سرزمین اشغالى طنین یاللمسلمین است که به گوش ملتهاى مسلمان میرسد و این وظیفه مسلمانان در سراسرجهان است که به نداى آنان پاسخ دهند و به رژیم اشغالگر صهیونیستى و به آمریکاى مستکبر حامى اصلى این رژیم نامشروع با صداى رسا اعلام کنند که این رژیم غاصب باید برچیده شود و مردم فلسطین حاکمیت سرزمین خود را بدست گیرند.
ملت رشید ایران بار دیگر در روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان با تظاهرات و راهپیمایى در سراسر کشور به نداى یاللمسلمین فلسطینیان ستمدیده و رانده شده از خانه و کاشانه پاسخ مى دهند و این سنت اسلامى و انسانى را گرامى میدارند. و پیام نوید بخش امام خمینى(ره) را که رژیم اسرائیل باید نابود شود و قدس شریف به دامن اسلام برگردد بار دیگر به گوش جهانیان برسانند.
در آستانه سالگرد ارتحال امام انقلاب و راهنماى مستضعفان امیدواریم ملت رشید ایران براى شادى روح بلند آن عزیز در ملکوت اعلى به راههاى برون رفت از مشکلات کنونى کشور با اتحاد و همدلى دست یابند. امیدواریم با گفتگو و تبادل افکار در فضائى آرام و برابر موانع واقعى و اصلى حل مشکلات کشور شناسایى کنند و با شجاعت در دفع آنها بکوشند.
مجمع روحانیون مبارز
١٣٩٧/٣/١٣

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top