شما اینجا هستید: خانه / اخبار / مجمع روحانیون مبارز: در زمانه ای که برخی از دولت ها این چنین به مسلمانان پشت کرده و بازیچه دست آمریکا وصهیونیست ها شده اند چه بجا است که روز قدس با شکوه تر از گذشته بر گزار شود.
مجمع روحانیون مبارز: در زمانه ای که برخی از دولت ها این چنین به مسلمانان پشت کرده و بازیچه دست آمریکا وصهیونیست ها شده اند چه بجا است که روز قدس با شکوه تر از گذشته بر گزار شود.

مجمع روحانیون مبارز: در زمانه ای که برخی از دولت ها این چنین به مسلمانان پشت کرده و بازیچه دست آمریکا وصهیونیست ها شده اند چه بجا است که روز قدس با شکوه تر از گذشته بر گزار شود.

به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس مجمع روحانیون مبارز طی بیانیه‌ایی مردم عزیر ایران را به شرکت در مراسم راهپیمایی دعوت کرد. متن این بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

بار دیگر روز قدس فرا می رسد و فرصت دیگری است برای ابراز انزجار از اشغالگران فلسطین و قدس شریف.

صهیونیست ها دهها سال است کانون فتنه در منطقه بوده اند وامروز دستان آلوده آنان در پشت حوادث خونبار سوریه، عراق، یمن و دیگر نقاط در کشورهای اسلامی بیشتر نمایان است.

ساکنان مظلوم سرزمین های اشغالی فلسطین در طول هفتاد سال زندگی در زیر سایه شوم صهیونیست ها روزی نبوده است که به جرم مقاومت در برابراین جانیان بشری پیکر خون آلود عزیزانشان بویژه کودکان مظلوم بر روی دستانشان نباشد ودر این هنگامه دهها ساله جگر سوز، غربی ها بویژه آمریکا از این رژیم نامشروع همچنان حمایت می کند وتأسف بارتر آن که برخی کشورهای عربی در غفلت یا تغافل از خطری که کیان اسلام ومسلمانان راتهدید می کند به جان مردم بی دفاع مسلمان افتاده اند، در یمن قتل عام می کنندودر سوریه وعراق آدمکشانی بدنام چون داعش ودیگر گروههای تروریست را با همکاری برخی دولت های مدعی اسلام تقویت می کنند.

در زمانه ای که برخی از دولت ها این چنین به مسلمانان پشت کرده و بازیچه دست آمریکا وصهیونیست ها شده اند چه بجا است که روز قدس با شکوه تر از گذشته بر گزار شود.

به خواست خداوند مردم عزیز ایران در روز جمعه به ندای منادی بزرگ اسلام در روزگار ما حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه پاسخی درخور خواهند داد وهمصدا با سایر مسلمانان در دیگر کشورها بار دیگر رژیم غاصب ونامشروع صهیونیستی را محکوم و برحقوق مسلم فلسطینیان از جمله حق حاکمیت بر سرزمین خود تأکید خواهند کرد.

۱۷/ ۴/ ۱۳۹۴ مجمع روحانیون مبارز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top