شما اینجا هستید: خانه / اخبار / مجمع روحانیون مبارز با صدور پیامی درگذشت دکتر صادق طباطبایی را به یادگار امام و بیت حضرت امام راحل وخانواده‌های محترم طباطبایی و صدر تسلیت گفت.

مجمع روحانیون مبارز با صدور پیامی درگذشت دکتر صادق طباطبایی را به یادگار امام و بیت حضرت امام راحل وخانواده‌های محترم طباطبایی و صدر تسلیت گفت.

محضر مبارک حضرت آیت‌الله سیدحسن خمینی دام عزه

        خبر درگذشت مرحوم دکتر سید صادق طباطبایی آنچنان سنگین بود که به سختی بر باورمان نشست.

سلوک و روش اخلاقی، بینش عمیق و روشنگرانه، بیان جذاب و گیرا، ذهن منظم و سازمان یافته برخی از ویژگیهایی است که از آن مرحوم شخصیتی دلپذیر و تأثیرگذار ساخته بود.

تلاشهای خستگی ناپذیر و خدمات فکری و فرهنگی آن مرحوم به ویژه در راستای اتحادیه انجمن‌های اسلامی در طول حضور ایشان در اروپا و نیز وفاداری و تعهد و پایبندی صادقانه وی نسبت به راه امام راحل و آرمانهای والای انقلاب اسلامی، بخشی از صفحات درخشان زندگی افتخار آمیز ایشان است.

مجمع روحانیون مبارز فقدان این شخصیت فرهیخته را به خانواده معزز ایشان و بیت حضرت امام و خانواده محترم صدر تسلیت میگوید و برای همه آنها سربلندی و عزت و برای آنمرحوم آمرزش و مغفرت از خدای بزرگ مسئلت مینماید

مجمع روحانیون مبارز

     ۶/۱۲/۱۳۹۳

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top