شما اینجا هستید: خانه / اخبار / مجمع روحانیون مبارز از همه جناح ها و گروه ها وشخصیت ها دعوت می کند تا به حبل المتین راه و اندیشه امام بزرگوار وفا دار باشند و حرمت پایه گزار انقلاب اسلامی و شخصیت های بزرگ انقلاب را پاس بدارند.

مجمع روحانیون مبارز از همه جناح ها و گروه ها وشخصیت ها دعوت می کند تا به حبل المتین راه و اندیشه امام بزرگوار وفا دار باشند و حرمت پایه گزار انقلاب اسلامی و شخصیت های بزرگ انقلاب را پاس بدارند.

مجمع روحانیون مبارز شب گذشته(هشتم دیماه) به ریاست حجه الاسلام والمسلمین خاتمی و با حضور اکثریت اعضا تشکیل گردید. در این جلسه ابتدا مهمترین اخبار سیاسی  وفرهنگی کشور و جهان گزارش شد.

مجمع روحانیون شهادت امام یازدهم حسن ابن علی علیهما السلام را به تمام دوستداران اهل بیت رفیع پیامبراسلام بویژه شیعیان تسلیت می گوید و باتوجه به برخی سخنان حرمت شکنانه نسبت به شخصیت مستقل و غیرقابل نفوذ حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه که متاسفانه بعضی از رسانه ها در روزهای اخیر به این اظهارات نسنجیده پوشش کامل خبری دادند، ضمن محکوم کردن این گونه تاریخ پنداری های جاهلانه از همه جناح ها و گروه ها وشخصیت ها دعوت می کند تا به حبل المتین راه و اندیشه امام بزرگوار وفا دار باشند و حرمت پایه گزار انقلاب اسلامی و شخصیت های بزرگ انقلاب را پاس بدارند.

هم چنین مجمع روحانیون ضمن ابراز تاسف از تبلیغات یک سویه رسانه ملی و سایر رسانه هایی که هر روز به بهانه ای به شخصیت های مورد احترام مردم و انقلاب اهانت و تهمت و افترامی زنند و جریانات تاریخی را وارونه جلوه می دهند ابراز تاسف کرد.

یکی از همین موارد نه چندان مهم نسبت دادن اعلام راهپیمائی به مجمع روحانیون مبارز پس از انتخابات سال ۸۸ است تا دستاویزی دیگربرای هتاکی بیشتر برای خود بسازند.

برای جلو گیری از تحریف تاریخ تأکید می گرددکه مجمع

پس از انتخابات ۸۸ هیچگاه از مردم دعوت به راهپیمائی نکرده است. مجمع تنها از وزارت کشور کتباً برای برگزاری راهپیمائی درخواست مجوّز کرد و وزارت کشور تا صبح شنبه هیچگونه پاسخی به درخواست مجمع نداد وتنها در حدود ساعت ۱۲ تلفنی به مجمع اطلاع داد که با درخواست شما موافقت نمی شود و در پی آن مجمع هم با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که با توجه به عدم موافقت وزارت کشور خود به خود موضوع راهپیمائی منتفی است واین اطلاعیه در همان روز چندین بار از رسانه ملی پخش گردید. مجمع روحانیون اعلام می دارد تمام گفته ها ونوشته هائی که در این باره از رسانه ملی ودیگر رسانه ها واز ناحیه هر کس ابراز می شود عاری از صحت است وحاکی از جهل به این موضوع یا تجاهل است .

سنت تهمت زدن ودروغ پردازی و بدون امکان پاسخگویی که در این سال ها در مورد منتقدان سیاسی حاکمیت روا داشته می شود، سنتی به شدت غیر اخلاقی وگناهی بس بزرگ است که مورد نهی خداوند عالم است و آثار آن گریبان مرتکبان را دیر یا زود خواهد گرفت.

مجمع روحانیون مبارز ضمن ابراز تاسف از درگذشت کنزابرا جبار چحیلی رهبر صابئین در گذشت این شخصیت دینی را به هموطنان مندایی تسلیت می گوید.

 

مجمع روحانیون مبارز-هشتم دیماه نود و سه 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top