شما اینجا هستید: خانه / اخبار / مجمع روحانیون مبارز با ابراز تأثر و تأسف عمیق از مرگ تلخ و دردناک چندین هزار انسان و زائر خانه خدا و ضیوف الرحمان و از جمله چند صد نفر زائر ایرانى خود را در غم عزیزان عزادار و مصیبت دیده شریک مى داند و صمیمانه به آنان تسلیت مى گوید.
مجمع روحانیون مبارز با ابراز تأثر و تأسف عمیق از مرگ تلخ و دردناک چندین هزار انسان و زائر خانه خدا و ضیوف الرحمان و     از جمله چند صد نفر زائر ایرانى خود را در غم عزیزان عزادار و مصیبت دیده شریک مى داند و صمیمانه به آنان تسلیت مى گوید.

مجمع روحانیون مبارز با ابراز تأثر و تأسف عمیق از مرگ تلخ و دردناک چندین هزار انسان و زائر خانه خدا و ضیوف الرحمان و از جمله چند صد نفر زائر ایرانى خود را در غم عزیزان عزادار و مصیبت دیده شریک مى داند و صمیمانه به آنان تسلیت مى گوید.

بسمه تعالى

شب گذشته جلسه شوراى مرکزى مجمع روحانیون مبارز با حضور اکثریت اعضا و به ریاست حجت الاسلام والمسلمین خاتمى تشکیل گردید.در این جلسه ابتدا گزارشى از اخبار سیاسى و فرهنگى داخلى و خارجى داده شد؛ سپس اعضاء در جریان آخرین اطلاعات از فاجعه دردناک منا قرار گرفتند، بررسى این فاجعه هولناک از زوایاى مختلف، تردیدى در بى کفایتى و سوءمدیریت مسئولان اداره امور حج -یعنى حاکمان آل سعود- باقى نمى گذارد؛ موضوعى که در حجّ سال جارى و سال هاى گذشته بارها به اثبات رسیده است. مجمع روحانیون مبارز با ابراز تأثر و تأسف عمیق از مرگ تلخ و دردناک چندین هزار انسان و زائر خانه خدا و ضیوف الرحمان و از جمله چندصدنفر زائر ایرانى خود را در غم عزیزان عزادار و مصیبت دیده شریک مى داند و صمیمانه به آنان تسلیت مى گوید و براى از دست رفتگان رحمت واسعه الهى و براى بازماندگان صبر و تحمل و شکیبایى آرزو مى کند. با کمال تأسف آل سعود با سانسور شدید خبرى و جلوگیرى از تحقیق از ابعاد این فاجعه انسانى، جهان اسلام را در بیخبرى از عمق فاجعه قرار داده است و امیدواریم با فشار افکار عمومى در کشورهاى اسلامى بر آل سعود، ابعاد غیرانسانى رفتار آنان پس از وقوع فاجعه بر همگان روشن شود. در فاجعه منا یکى از اعضاى مجمع روحانیون مبارز، حجة الاسلام والمسلمین واحدى دامغانى نیز در شمار مفقودین است که امیدواریم هرچه زودتر وضعیت ایشان و سایر مفقودین روشن شود تا نگرانى خانواده هاى عزیز آنان برطرف شود. مجمع روحانیون مبارز١٣٩۴/٧/٧

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top