شما اینجا هستید: خانه / اخبار / روابط عمومی مجمع روحانیون مبارز: مایه تأسف است شخصی که سالها مسئولیت نیروی انتظامی و استقرار امنیت کشور را عهده دار بوده است، بدون تحقیق و بی مهابا به تکرار سخنان بی اساس و غرض آلود مخالفین و معاندین می پردازند.
روابط عمومی مجمع روحانیون مبارز: مایه تأسف است شخصی که سالها مسئولیت نیروی انتظامی و استقرار امنیت کشور را عهده دار بوده است، بدون تحقیق و بی مهابا به تکرار سخنان بی اساس و غرض آلود مخالفین و معاندین می پردازند.

روابط عمومی مجمع روحانیون مبارز: مایه تأسف است شخصی که سالها مسئولیت نیروی انتظامی و استقرار امنیت کشور را عهده دار بوده است، بدون تحقیق و بی مهابا به تکرار سخنان بی اساس و غرض آلود مخالفین و معاندین می پردازند.

اطلاعیه روابط عمومی مجمع روحانیون مبارز

آقای اسماعیل احمدی مقدم فرمانده سابق نیروی انتظامی در مصاحبه ای تفضیلی با مجله رمز عبور مطالب متنوعی را مطرح و نسبتها و اتهامات مختلفی را به اشخاص حقیقی و حقوقی زیادی وارد کرده اند. از جمله در قسمتی از مصاحبه خود چنین ادعا کرده اند: ” در جریان حوادث سال ۸۸ از مجمع به عنوان بلندگو برای اعلام مواضع استفاده می شد و اغلب بیانیه هایشان را مجیدانصاری  می نوشت و خودش به اسم آنها می داد و عملاً مجمعی هم در کار نبود و خیلی وقتها تشکیل هم نمی شد و امضا هم نمی کردند ولی امضایشان بیرون می آمد.”
بدینوسیله ضمن تکذیب اظهارات فوق،  اعلام میدارد خوشبختانه مجمع روحانیون مبارز  به عنوان تشکلی روحانی و مستقل که با تأیید و تأکید حضرت امام خمینی (ره) در سال ۶۷ تأسیس گردیده و افتخار دفاع همه جانبه از خط اصیل امام و آرمانهای بلند انقلاب اسلامی را دارد، از انسجام و انضباط تشکیلاتی مطلوب برخوردار بوده و طی ۲۷ سال گذشته جلسات آن بطور منظم تشکیل و به ایفای نقش سازنده در عرصه های سیاسی،فرهنگی اجتماعی کشور پرداخته است و کلیه تصمیمات و اقدامات این مجمع از جمله صدور بیانیه ها در مناسبتهای مختلف مطابق اساسنامه و با طی کردن فرایند های تشکیلاتی و قانونی انجام گردیده و می گیرد
.
مایه تأسف است شخصی که سالها مسئولیت نیروی انتظامی و استقرار امنیت کشور را عهده دار بوده است، بدون تحقیق و بی مهابا به تکرار سخنان بی اساس و غرض آلود مخالفین و معاندین می پردازند و اعتبار دیگر خاطرات و سخنان خود را نیز مخدوش می سازند.

انتظار مجمع روحانیون از امثال ایشان رعایت اخلاق و امانت در رفتار و گفتار برای حفظ و تقویت اعتماد عمومی به نیروهای مسلح کشور است.

     روابط عمومی مجمع روحانیون مبارز

     ۲/۶/۱۳۹۴

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top