شما اینجا هستید: خانه / اخبار / حضور گسترده مردم در راهپیمایی امسال که پس از انتخابات یازدهم ریاست جمهوری برگزار شد نشانۀ طلوع دوباره امید و دلگرمی در مردم به آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی بود و می تواند برای همیشه محور وحدت در صفوف نیروهای وفادار به انقلاب باشد.
حضور گسترده مردم در راهپیمایی امسال که پس از انتخابات یازدهم ریاست جمهوری برگزار شد نشانۀ طلوع دوباره امید و دلگرمی در مردم به آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی بود و می تواند برای همیشه محور وحدت در صفوف نیروهای وفادار به انقلاب باشد.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی امسال که پس از انتخابات یازدهم ریاست جمهوری برگزار شد نشانۀ طلوع دوباره امید و دلگرمی در مردم به آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی بود و می تواند برای همیشه محور وحدت در صفوف نیروهای وفادار به انقلاب باشد.

imagesCAL2KE08 

جلسه شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز دوشنبه شب به ریاست حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمد خاتمی و با حضور اکثر اعضاء برگزار شد.

 در این جلسه بعضی از اعضاء مشاهدات خود را از حضور مردم در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن گزارش دادند، حضور گسترده مردم در راهپیمایی امسال که پس از انتخابات یازدهم ریاست جمهوری برگزار شد نشانۀ طلوع دوباره امید و دلگرمی در مردم به آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی بود و می تواند برای همیشه محور وحدت در صفوف نیروهای وفادار به انقلاب باشد.

مجمع روحانیون مبارز در این جلسه از کسانیکه دعوت احزاب و گروههای اصلاح طلب را برای شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲بهمن پاسخ مثبت دادند تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه جلسه یکی از اعضاء که در مراسم ۲۲بهمن در سیستان و بلوچستان حضور داشته است از حضور وحدت بخش برادران و خواهران شیعه و سنّی در کنار هم در این مراسم گزارش مبسوطی ارائه داد و نیز از سختی معیشت ناشی از خشکسالی و کم توجهی مسئولان در سالهای گذشته توضیحاتی داد. اعضاء مجمع ضمن ابراز خرسندی از رفتار هوشمندانه مردم این دیار اعم از شیعه و سنّی بخاطر حضور در یوم الله ۲۲ بهمن از مسئولان می خواهد که اهتمامی جدی در رفع مشکلات این سازمان نشان دهند.

در این جلسه بحثی پیرامون مشکلاتی که بر سر راه ساخت سریال های دینی و مذهبی وجود دارد مطرح شد و مجمع ابراز امیدواری کرد که با همراهی و درک متقابل بین حوزه ها و صاحبنظران برجسته دینی از یک سو و چهره های متعهد هنری و فرهنگی از دیگر سو این مشکلات از سر راه آنان برداشته شود.

 همچنین مجمع در این جلسه ضمن مرور گزارش ها و اخبار سیاسی و فرهنگی جهان، یاد آیت الله توسلی عضو فقید این مجمع را در ایام سالگرد ایشان گرامی داشت.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top