شما اینجا هستید: خانه / اخبار / حجت الاسلام والمسلمین ابطحی عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: شعار اصلی ما در روز قدس باید بازگشت به شعار اصلی یعنی رویارویی جدی با غده سرطانی رژیم صهیونیستی باشد و مسلمانان درگیری‌های داخلی را پایان دهند.
حجت الاسلام  والمسلمین ابطحی عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: شعار اصلی ما در روز قدس باید بازگشت به شعار اصلی یعنی رویارویی جدی با غده سرطانی رژیم صهیونیستی باشد و مسلمانان درگیری‌های داخلی را پایان دهند.

حجت الاسلام والمسلمین ابطحی عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: شعار اصلی ما در روز قدس باید بازگشت به شعار اصلی یعنی رویارویی جدی با غده سرطانی رژیم صهیونیستی باشد و مسلمانان درگیری‌های داخلی را پایان دهند.

عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: شعار اصلی ما در روز قدس باید بازگشت به شعار اصلی یعنی رویارویی جدی با غده سرطانی رژیم صهیونیستی باشد و مسلمانان درگیری‌های داخلی را پایان دهند.

 محمد علی ابطحی عضو مجمع روحانیون مبارز درباره روز قدس و انسجام ملت‌های اسلام اظهار داشت: روز قدس یک روز نمادین برای جهان اسلام است که فلش اصلی مبارزات و مجاهدات جهان اسلام باید به سمت غده اصلی یعنی رژیم صهیونیستی باشد.

وی افزود: ‌امروز ما شاهد این هستیم که برخی تحرکات سعی بر این دارد تا فلش مبارزات با رژیم صهیونیستی را به حوزه‌های دیگر سمت و سو دهد.

عضو مجمع روحانیون مبارز تاکید کرد:‌ امسال سال بسیار ویژه‌ای است چرا که دشمنان جهان اسلام را به خود درگیری دچار کرده است و این نوعی موفقیت برای رژیم صهیونیستی است چرا که حملات مرگبار مسلمان علیه مسلمان به راه افتاده که بدترین و زشت‌ترین نوع آن حملات سعودی‌ها بر علیه ملت مظلوم یمن است.

ابطحی با بیان اینکه این خود درگیری‌ها در جهان اسلام بدترین حالت ممکن تلقی می‌شود، گفت: داعش به جان عراق و سوریه افتاده است و دیگر حوزه‌های جهان اسلام نیز همچنان بر علیه هم اقدام می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: شعار اصلی ما در روز قدس باید بازگشت به شعار اصلی یعنی رویارویی جدی با غده سرطانی یعنی رژیم صهیونیستی باشد و مسلمانان درگیری‌های داخلی را پایان دهند.

عضو مجمع روحانیون مبارز در پایان گفت: رژیم صهیونیستی نمی‌خواهد جهان اسلام پیشرفت نکنند که نمونه‌ای از این کارشکنی‌ها در پرونده هسته‌ای ایران و مذاکرات ما با ۱+۵ مشهود است.

منبع: فارس

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top