شما اینجا هستید: خانه / اخبار / حجت‌الاسلام ‌والمسلمین مجیدانصاری: دولت مقابل تمام فشارها ایستادگی کرده و در تلاش برای ایجاد آرامش در کشور است.
حجت‌الاسلام ‌والمسلمین مجیدانصاری: دولت مقابل تمام فشارها ایستادگی کرده و در تلاش برای ایجاد آرامش در کشور است.

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین مجیدانصاری: دولت مقابل تمام فشارها ایستادگی کرده و در تلاش برای ایجاد آرامش در کشور است.

انتقاد معاون پارلمانی رییس جمهوری از صدا و سیما.

تهران – معاون پارلمانی رییس جمهوری با انتقاد از عملکرد صدا و سیما گفت: این رسانه در پخش دستاوردها و توفیقات دولت یازدهم کم لطفی می کند.

صدا و سیما با کم لطفی نسبت به دولت یازدهم مانند دوره های قبل به توفیقات و دست آوردهای بدست آمده نمی پردازد.
وی گفت: سایت ها و رسانه های دیگر نیز به جای همراهی و کمک به دولت فشار زیادی را به دولت تحمیل می کنند.
انصاری تاکید کرد: دولت مقابل تمام فشارها ایستادگی کرده و در تلاش برای ایجاد آرامش در کشور است بطوریکه با قرار گرفتن محور ثبات در خاورمیانه می تواند به خود افتخار کند.
معاون پارلمانی رییس جمهوری با بیان اینکه در دوره قبل دو قوه مقننه و مجریه با هم مشکلات فراوانی داشته اند تصریح کرد: در دولت یازدهم تعامل افزایش یافته و سران سه قوه در نهایت ادب و احترام با یکدیگر برخورد می کنند.
وی با بیان اینکه رییس جمهوری حقوق دان و مذاکره کننده ای زبده است تاکید کرد: این یک نقطه قوت در کشور است که می توانیم مسائل جهانی را دقیق تر رصد کنیم.
معاون پارلمانی رییس جمهوری با اشاره برخی مشکلات کهنه کشور گفت: دولت در میدان دشواری مشغول برنامه ریزی برای پیشرفت و توسعه و آبادانی و رفع مشکلات بازمانده از گذشته در کشور است زیرا کمبودهایی که امروز با آن روبرو هستیم از ساماندهی کشور پس از دوران جنگ تحمیلی سخت تر است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top