شما اینجا هستید: خانه / اخبار / جلسه شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز شب گذشته به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدخاتمی تشکیل گردید.

جلسه شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز شب گذشته به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدخاتمی تشکیل گردید.

جلسه مجمع روحانیون مبارز شب گذشته(۲۸مهرماه۹۳) به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدخاتمی تشکیل گردید. در این جلسه ضمن بررسی اوضاع منطقه در باره حضور جریاناتی که به نام اسلام جنایت می‌کنند و با ادعاهای واهی خود جرث و نسل را در منطقه به ‌خطر انداخته‌اند بحث شد و مقابله با این جریانها را وظیفه دینی و انسانی دانست. آنچه بیشتر موجب تأسف است دامن زدن به اختلافات مذهبی و طائفی است که از جمله هرروز شاهد قربانیان فراوان و بی‌خانمان شدن بسیاری از زنان و مردان هستیم.

مسأله حکم اعدام جناب شیخ نمر روحانی دربند عربستان سعودی نیز مورد توجه قرار گرفت، علاوه بر ناعادلانه بودن این حکم بنظر میرسد که دستهایی برای دامن زدن به آشوب در منطقه درکارند. بدون تردید اجرای این حکم غیرعادلانه می‌تواند بر آشفتگی اوضاع بیفزاید انتظار می‌رود که مسئولان ذیربط در عربستان نسبت به لغو حکم و آزادی این روحانی محترم و جلوگیری از درگیریهای بیشتر اقدام کنند.

در این جلسه از مقام علمی، جهادی و انقلابی روحانی پارسا و فقیه عالیقدر آیت‌الله آقای حاج سیدمحمد ابطحی‌کاشانی تجلیل شد، ایشان از شاگردان و یاران با وفای حضرت امام و دارای نقش در نهضت بزرگ اسلامی بودند، مجمع روحانیون مبارز مصیبت درگذشت این عالم ربانی را به حوزه‌های علمیه، به همه اهل فضل و علم و به پیروان حضرت امام(ره) بخصوص به خاندان محترم ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت پروردگار طلب علو درجات برای این فقید سعید می‌کند.

جنایت تلخ تعرض به زنان و اسید پاشی به آنان با هر انگیزه‌ای که باشد محکوم است. انتظار می‌رود که مسئولان ذیربط جداً مسئله را پیگیری و ریشه این اقدامات نامشروع و غیر قانونی و غیر انسانی را بخشکانند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top